Mysl nemá hranice kromě těch, které si sami vytvoříme.

Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Sportovní koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 850 hours
Hodiny ICF vzdělání 128 hours
Další vzdělání 0 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality

Při práci se svými klienty používám brain-based přístup. Vychází z poznatků neurovědy a moje role je být průvodcem. Napomáhám k trvalým pozitivním změnám, které vedou ke změně kvality myšlení. Čím více se věnuji neurokoučinku, tím více mě mozek fascinuje. Když pochopíme, jak funguje, zjistíme, že je mozek náš velký přítel.

Každý mozek je jiný, což znamená jiný názor, jiná myšlenka nebo jiná zkušenost. A celý proces je hlavně o respektu k mému klientovi. Klient ví nejlépe, co mu dobře funguje a nepotřebuje moji radu. Potřebuje pomoc najít tu jeho správnou cestu.

Síla týmu je vždy velká. A v koučování tomu není jinak. Každý máme svoji roli a vzájemně se doplňujeme.

Důvěra, respekt, férovost, víra v potenciál druhého a lidskost jsou pro mě velmi silné hodnoty nejen v koučování, ale i v mém životě.


Specializuji se na life, firemní a sportovní koučink. 

Life koučink je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnu sebe sama, ve vztazích, v přístupu k životním situacím, nebo si jen chtějí splnit svoje touhy a přání.

Firemní koučink je vhodný pro manažery i všechny zaměstnance firmy. Pomocí tohoto procesu dochází ke zlepšení vztahů mezi lidmi, v týmu nebo v hierarchii, výkonnosti a zodpovědnosti, k dosažení nastavených cílů a nových možností. 
Sportovní koučink je vhodný pro sportovce, kteří potřebují pracovat se svojí psychikou, zaměřit se na lepší výkon, najít nebo zvýšit svůj potenciál, odstranit bloky a zlepšit vztahy.

A co by vás ještě o mě mohlo zajímat?

- 20 let jsem pracovala v businessu

- jsem máma dvou úžasných kluků

- jsem sportovec - od mala jsem hrála házenou

- jsem týmový hráč

- jsem pro každou srandu

- jsem férová

- jsem empatická

- jsem dříč a neustále se potřebuji posouvat dále

- jsem odvážná - s vlastní businessem jsem začala po čtyřicítce

a v neposlední řadě jsem úplně normální. :-)Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Brain - Based Coach Neuroleadership 18 ICF ACSTH 2018 Náhled
BRAIN – BASED COACH Neuroleadership 110 ICF ACSTH 2018 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF