Mgr. Hana Vykoupilová , Ph.D., PCC

Profesionální koučka, L&D architektka, lektorka soft (essential) skills, HR konzultantka, autorka knih

Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Neziskové organizace Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Jihomoravský kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 1500 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Koučink považuji za jednu z nejúčinnějších metod pro nalezení vlastních "trvale udržitelných" cest, a to v jakékoli oblasti. Za osvědčenou metodu, která nabízí příležitost k uvědomění si toho, co chcete, co potřebujete a jak toho skutečně dosáhnete. 

Klientky a klienti se na mě obracejí v nejrůznějších životních etapách a situacích, především však s tématy nalezení pilířů spokojeného a naplněného života, využití vlastního potenciálu a vlastních vnitřních zdrojů, změn kariéry, znovu-nalezení motivace, vedení týmů či firem, při strategických rozhodnutích, "rozjezdech" pracovních či osobních projektů a s mnoha dalšími.

Ve své mnohaleté praxi využívám zkušenosti z korporátního prostředí, ze sociologického a politologického akademického backgroundu, z cest po světě a poznání nejrůznějších kultur. V koučování využívám slova, prostor i pohyb. Kontinuálně se vzdělávám a se zvídavostí rozšiřuji své obzory.


Jsem autorkou knihy Kapesní kouč - Průvodce vnímavého člověka vlastním životem (BizBooks, 2023) a spoluautorkou knihy Připravte děti na život - Rozvoj soft skills pro každého (BizBooks 2021). Pod vlastní značkou Inspirro. působím jako L&D architektka pro nejrůznější typy organizací, lektorka soft (essential) skills a HR konzultantka; provozuji platformu osobního rozvoje Learninghub.Learninghub.  Jsem také spoluautorkou originálního programu rozvoje psychické odolnosti pro jednotlivce, týmy i organizace DEVĚTSIL.Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF