Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Jihomoravský kraj

Koučovací praxe

Hodiny praxe 600 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Vystudovala jsem sociologii a politologii na Masarykově univerzitě v Brně, hodně jsem cestovala, odskočila si do Říma na Univerzitu Luiss Guido Carli, udělala doktorát z politologie, byla členkou výzkumného týmu a přednášela na univerzitě, jezdila po konferencích a psala články. Potom jsem si řekla, že potřebuji změnu. 

Vstoupila jsem do světa korporací, vytvářela strategii vzdělávání, školila měkké dovednosti, zaváděla pravidla interní komunikace, nastavovala HR procesy a rozvíjela lidský potenciál. Po určité době, spolu s narozením dcer, přišel čas na to, předávat svoje znalosti a zkušenosti pod vlastní značkou. Působím pod vlastní značkou Inspirro. a provozuji online platformu osobního rozvoje LearningHub. Jsem mezinárodně certifikovaným profesionálním koučem (PCC, International Coach Federation) s mnohaletou zkušeností. Jsem certifikovaná v Human Resource Managementu (CIPD, Velká Británie), jsem auditorkou Age managementu a kvalifikovanou Lektorkou dalšího vzdělávání.

Ve své praxi využívám zkušeností z korporátního prostředí, ze sociologického a politologického akademického backgroundu, z cest po světě a poznání nejrůznějších kultur, a také z tance Pěti rytmů. V koučování využívám slova, prostor i pohyb. Předávám to, co umím a inspiruji tím, co se stále učím. 

Věřím v neomezený potenciál a vnitřní moudrost každého člověka. Je mně potěšením, mohu-li být součástí procesu, kdy se lidé a organizace rozvíjejí a limity boří.

Těším se na setkání s Vámi!

Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF