Specializace

Kariérový koučink Sportovní koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 512 hours
Hodiny ICF vzdělání 108 hours
Další vzdělání 120 hours

Pro naši spolupráci můžete a nemusíte být ředitel, manažer, podnikatel, zaměstnanec, student, startupista, profesionální sportovec, matka na mateřské dovolené, nebo všechno dohromady. Především byste však měl(a) být člověk uvažující o svém životě, vás samotných a vaší budoucnosti.

Během své životní cesty protkané různorodými zkušenostmi jsem dospěl k přesvědčení, že máme nástroje k tvorbě vlastního života navzdory jeho okolnostem. Jak tyto nástroje používat je předmětem mého zájmu již celou řadu let.

Koučovacím dovednostem jsem se nechal vyškolit společností NeuroLeadership, jejíž kurzy "Brain-based coachingu" jsou akreditované Mezinárodní koučovací federací (ICF). Struktura mnou poskytovaných sezení i způsob spolupráce jsou založeny na neurovědeckých výzkumech a poznatcích. 

Od raného dětství se věnuji sportu, který jsem až do dospělosti dělal na profesionální úrovni. Vím jaké to je, když ze sebe musíte vydat úplně vše. V současnosti přispívám mládeži svojí trenérskou činností a jsem držitelem trenérské licence B. Dále zastávám funkci místopředsedy krasobruslařského klubu VSK Technika Brno. Sportovní prostředí tedy znám z mnoha různých úhlů.

Podnikatelské zkušenosti mám z několika odlišných oborů, jako je gastronomie, obchodování nebo pořádání eventů a kulturních akcí. Přes 20 let působím na poli technických služeb v soukromé rodinné společnosti.

Mám empatickou introvertní povahu s extrovertním projevem. Mezi mé záliby patří sport, humor, originální umění, psychologie, filozofie a hlava ponořená v knihách.

Jsem připraven být vám oporou na vaší životní, sportovní i profesní cestě vpřed i při vytvářená vaší budoucnosti. 

Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Neuroleadership - Professional coaching skills Neuroleadership, s. r. o. 12 ICF ACSTH 2021 Náhled
Neuroleadership - Advanced coaching skills Neuroleadership, s. r. o. 48 ICF ACSTH 2020 Náhled
Neuroleadership - Basic coaching skills Neuroleadership, s. r. o. 48 ICF ACSTH 2020 Náhled
MŠMT - Rekvalifikační kurz - kouč Neuroleadership, s. r. o. 120 Nepoužívat 2020 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF