Ing. Petra Crhák , Ph.D.

Life and Business coach, Mentor, Consultant

Specializace

Kariérový koučink Management a specialisté Top Executive Týmový koučink Životní koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 1000 hours
Hodiny ICF vzdělání 0 hours
Další vzdělání 0 hours

Již více jak 7 let jsem nadšenou koučkou. Během té doby jsem měla možnost potkat a koučovat mnoho zajímavých lidí po celém světě, díky čemuž jsem byla svědkem objevovaní jejich  úžasného potenciálu.

Mám zkušenosti s rozličnými koučovacími specializacemi jako je týmové, rodinné, rozvojové, osobnostní, projektové či business koučování. Dnes a denně mě síla koučingu nepřestává fascinovat a to tím jak mění životy koučovaných k pozitivnímu a více kvalitnímu, uvědomělému způsobu života. S nadšením sleduji jak měkké dovednosti a komunikace mají ohromnou a zásadní sílu také v businessu, v podnicích, obchodu, implementacích, řízení, vedení, změnách, krizovém řízení, rozhodování, výchově či životním stylu. Mé nadšení pro koučing se zhmotnilo před několika lety, kdy jsem začala tuto oblast studovat a postupně prošla 2 lety osobního výcviku.


Více o mě a mém nadšení pro koučink na www.yourm8.eu 


I am a passionate coach and a mentor coach (supervisor) with more than 7 years of experience. I have been given the trust to coach many people across the world to discover their extraordinary potential. I was providing several coaching sessions styles like leadership, personal development, team, family, and life coaching. I am really fascinated by the power of soft skills and mindfulness in business, communication, and life balance, so a few years ago I started studying coaching and its potential. I am excited to discover how coaching can support anyone who wants to develop.
Thus I am also trained to be a mentor and a supervisor for coaches, and ready to help my coach colleagues.
I was working for many years as a project and program as well as portfolio manager and have managed various, exciting projects from different business areas. Over the years I have been given the opportunity to manage and consult in several interesting implementations across the world, as I have the ability to manage companies' transformations. I am excited about finding and proposing new ways and solutions.
I am also more than happy to share all my life my experience in webinars, training, mentoring, and conferences.


Specifické vzdělání kouče
 Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF