Specializace

Management a specialisté Top Executive Týmový koučink

Regiony působení

Online Hlavní město Praha Středočeský kraj Plzeňský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha

Koučovací praxe

Hodiny praxe 3000 hours
Hodiny ICF vzdělání 6 hours
Další vzdělání 846 hours

Koučovací přístup a jedinečné kvality
Jsem inspirativní kouč zaměřující se na úspěšné zvládnutí manažerské role a využití principů a technik koučování při práci s lidmi, horolezkyně, lektorka, facilitátorka. Zabývám se také motivací, kde využívám nástroj Motivační mapy, umožňující motivaci měřit a přinášet návod, jak s motivací pracovat.
Mám dvě lásky – koučování a horolezení. V obou provázím druhé cestou k vrcholu – ať už je to horolezecký výstup nebo úspěch v zaměstnání či v životě.
Vycházím ze systemického přístupu a řídím se jeho základním principem: Nedělej, co nefunguje; najdi, co funguje a toho dělej víc. V průběhu koučování hledáme varianty, možnosti a souvislosti, ze kterých vyberete dle užitečnosti a tak, aby vyhovovaly všem Vašim rolím.


Proč si vybrat mne:

 • Baví mne práce s lidmi, odhaluji s nimi jejich potenciál a silné stránky, takže mají pak větší chuť dělat víc toho, co jim funguje

 • Zajímají mne nové trendy, výzkumy v oblasti managementu, píšu články o manažerské roli, a využití koučování v manažerské práci. Díky tomu dokážu přinášet užitečné koncepty a principy, které umožní vidět situaci z nadhledu a tím ji lépe řídit.

 • Myslím logicky a zároveň dokážu pracovat s emoční stránkou, takže dobře vycházím s IT lidmi, finančníky, obchodníky, HR lidmi.

Moji ideální klienti jsou

Ti, kteří mají odvahu se vydat na společný projekt. Jeho cílem je podpořit Vás na cestě k úspěchu a dosažení větší rovnováhy a harmonie ve vašem životě (pracovním i osobním). 

A ti, kteří očekávají, že:

 • se dokážu podívat jejich perspektivou a tím ušít přístup i obsah přímo na tělo

 • umožním vidět situaci z nadhledu a odstupu, tím ji více pochopit a rozhodnout se, jak danou situaci řídit. Říkají o mě, že dokážu i obtížné téma uchopit s nadsázkou a přitom zařídit, aby to koučovaný slyšel a vztáhl si na sebe a svou situaci.

 • najdeme energii pro změny – zvědomíme silné stránky a úspěchy a upozorníme na ně.

Koučovací specializace

 • VEDENÍ LIDÍ – zabýváme se rolí manažera a toho, jak dosáhnout výsledku, aby to manažera zároveň těšilo. Nazývám tuto práci laděním manažerského stylu. Společně projdeme jednotlivé oblasti manažerské práce. Podpoříme vaše silné stránky, posuneme meze vašich postupů a předpokladů. Propojíme vaše zkušenosti s užitečnými (osvědčenými) principy a koncepty a tím získáte více možností pro práci s druhými.

 • WORK-LIFE BALANCE – podíváme se na to, jakou roli hraje práce ve vašem životě, budeme hledat vyváženost a soulad vašich životních priorit a cest k jejich dosažení. Zmapujeme vzorce směřující k přetížení a nastavíme užitečné mechanismy a postoje pro dosažení lepší rovnováhy.

 • KOMUNIKACE - jak se domluvit s druhými lépe a efektivněji. Zmapujeme vaše přesvědčení o komunikaci, prozkoumáme vaše silné stránky ve vedení rozhovorů a najdeme další možnosti jednání.

Další kvalifikace

 • Motivační mapy

 • Systemický výcvik

 • Individuální systemika a Voice dialog

 • Postmoderní přístup v systemickém koučování

Publikační činnost
Píšu články o koučování, vedení lidí a motivaci. Natáčím videa a podcasty. Všechny informace najdete na mých stánkách v sekci Inspirace (https://www.innergy.cz/inspirace/)Specifické vzdělání kouče

Název Vzdělávací instituce Hodiny Typ tréninku Rok ukončení Certifikát
Motivational Maps Full Potential Group 30 Bez ICF akreditace 2019 Náhled
diagnostický nástroj pro měření motivace a práci s ní
Challenging coaching John Blakey, Ian Day 6 ICF CCEU 2016 Náhled
vyvažování podpory a výzvy v práci kouče
Postmoderní přístup v systemickém koučování Delta training 100 Bez ICF akreditace 2014 Náhled
Individuální systemika Artho Wittemann 390 Bez ICF akreditace 2014 Náhled
Voice dialog
Systemické koučování I. a II. Extima 326 Bez ICF akreditace 2009 Náhled Zajímá vás, co reprezentují profesní certifikace ACC, PCC, MCC uvedené u jmen koučů?

Více o certifikacích ICF